Doprava a platba

Spôsob dopravy

Kuriér GLS (cena 3.90 €):

Momentálne jediný spôsob dopravy, ktorý si môžete zvoliť, je Kuriér GLS. S najvyššou pravdepodobnosťou Vám zásielka bude doručovaná na požadovanú adresu na ďalší pracovný deň po našom vyexpedovaní. Kuriérska spoločnosť Vás informuje SMS správou v deň doručovania, a bezprostredne pred samotným doručovaním Vás bude telefonicky kontaktovať samotný kuriér. Pokiaľ Vám v daný deň nebude vyhovovať miesto, prípadne čas doručenia je možné sa dohodnúť s kuriérom (tel.č. na neho budete mať v SMS správe od kuriérskej spoločnosti) na inom mieste prípadne čase, alebo presunúť doručovanie na ďalší deň. Rovnako môžete doručenie presunúť na iné miesto dodania alebo na iný deň, ak sa prihlásite na portál glsbalik.sk (prihlasovacie údaje budete mať v SMS správe) a tam zadáte požadovanú zmenu.

Spôsob platby

Platba na dobierku:

Platba na dobierku je najčastejšie volený spôsob platby. Pokiaľ si zvolíte tento spôsob, tak za tovar zaplatíte v hotovosti pri preberaní balíka (platba kartou aktuálne nie je možná).

Platba platobnou kartou:

Za tovar môžete zaplatiť aj ezpečnou a pohodlnou formou, jednou z niekoľkých druhov platobných kariet MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro.

MasterCard Maestro VISA VISA Electron

Platba prebieha na zabezpečenej stránke platobnej brány Besteron.

Všetky údaje sú odovzdávané na zabezpečenom protokole. Prístup k údajom karty má len banka a vydavateľ karty, e-shop je informovaný iba o úspechu alebo neúspechu transakcie. Overenie platnosti karty zabezpečujú najmodernejšie štandardy kartových spoločností MasterCard (3-D Secure Code) a VISA (Verified by VISA).

MasterCard SecureCodeVerified by VISA