Doprava a platba

Spôsob dopravy

Kuriér GLS (cena 3.90 €):

Momentálne jediný spôsob dopravy, ktorý si môžete zvoliť, je Kuriér GLS. S najvyššou pravdepodobnosťou Vám zásielka bude doručovaná na požadovanú adresu na ďalší pracovný deň po našom vyexpedovaní. Kuriérska spoločnosť Vás informuje SMS správou v deň doručovania, a bezprostredne pred samotným doručovaním Vás bude telefonicky kontaktovať samotný kuriér. Pokiaľ Vám v daný deň nebude vyhovovať miesto, prípadne čas doručenia je možné sa dohodnúť s kuriérom (tel.č. na neho budete mať v SMS správe od kuriérskej spoločnosti) na inom mieste prípadne čase, alebo presunúť doručovanie na ďalší deň. Rovnako môžete doručenie presunúť na iné miesto dodania alebo na iný deň, ak sa prihlásite na portál glsbalik.sk (prihlasovacie údaje budete mať v SMS správe) a tam zadáte požadovanú zmenu.

Spôsob platby

Platba na dobierku:

Platba na dobierku je najčastejšie volený spôsob platby. Pokiaľ si zvolíte tento spôsob, tak za tovar zaplatíte kuriérovi buď v hotovosti alebo kartou až pri preberaní balíka.

Platba vopred na účet:

Pri platbe vopred na účet zaplatíte za objednávku predom, teda ešte predtým, než bude objednávka nami spracovaná, resp. objednávku začneme spracovávať až po prijatí vašej platby na náš účet. Všetky potrebné údaje k úhrade objednávky vám zašleme SMS správou aj e-mailom hneď po uskutočnení objednávky.