Doprava a platba

Spôsob dopravy

Kuriér GLS (cena 3.90 €):

Momentálne jediný spôsob dopravy, ktorý si môžete zvoliť, je Kuriér GLS. S najvyššou pravdepodobnosťou Vám zásielka bude doručovaná na požadovanú adresu na ďalší pracovný deň po našom vyexpedovaní. Kuriérska spoločnosť Vás informuje SMS správou v deň doručovania, a bezprostredne pred samotným doručovaním Vás bude telefonicky kontaktovať samotný kuriér. Pokiaľ Vám v daný deň nebude vyhovovať miesto, prípadne čas doručenia je možné sa dohodnúť s kuriérom (tel.č. na neho budete mať v SMS správe od kuriérskej spoločnosti) na inom mieste prípadne čase, alebo presunúť doručovanie na ďalší deň. Rovnako môžete doručenie presunúť na iné miesto dodania alebo na iný deň, ak sa prihlásite na portál glsbalik.sk (prihlasovacie údaje budete mať v SMS správe) a tam zadáte požadovanú zmenu.

Spôsob platby

Platba na dobierku (príplatok 1.60 €):

Platba na dobierku je najčastejšie volený spôsob platby. Pokiaľ si zvolíte tento spôsob, tak za tovar zaplatíte kuriérovi buď v hotovosti alebo kartou až pri preberaní balíka. Platba na dobierku je možná len v prípade, ak je suma vašej objednávky menšia ako 100 €, inak je možné objednávku zaplatiť len vopred, a to bankovým prevodom, internet bankingom, príp. kartou.

Platba vopred na účet:

Pri platbe vopred na účet zaplatíte za objednávku vopred, teda ešte predtým, než bude objednávka nami spracovaná, resp. objednávku začneme spracovávať až po prijatí vašej platby na náš účet. Všetky potrebné údaje k úhrade objednávky vám zašleme SMS správou aj e-mailom hneď po uskutočnení objednávky. Tento spôsob platby je bez príplatku.

Online platby:

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou:

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platba cez internet banking:

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, môžeme teda bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakt na prevádzkovateľa platobnej brány:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, ČR
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267